Ч е р е п и н с ь к и й
Н В К

Прагнення учнів

«Ми – Черепинський навчально-виховний комплекс. Ми – звичайна малокомплектна сільська школа, яка має свої досягнення, свої проблеми, свої перспективи. Ми – звичайні українські школярі, що прагнуть мати міцні знання і прославляти  державу. Нас небагато – всього 52. Але ми – і незвичайні, адже кожен з нас – особистість, індивідуальність і неповторність. Тому й свою рідну школу ми прагнемо зробити особливою, неповторною. В цьому нам, звичайно ж, допомагають вчителі. Саме вони забезпечують доброзичливу та творчу атмосферу в школі, готують нас до такого складного дорослого життя.

Ми любимо свою школу. Ми наполегливо працюємо не тільки над здобуттям знань, а й над створенням затишку кожного її куточка.» (Члени учнівського Парламенту)

Обновлен 14 сен 2012. Создан 12 сен 2012